GIO`STYLE


    Zīmols Gio’Style


    GioStyle spa ražotne atrodas netālu no Bergamo pilsētas, Urgano lielā rūpnīcā, kura aptver 90 000 kvadrātmetru platību. Tai ir 50 funkcionējošas ražošanas līnijas, dažādu produktu ražošanai. Tie ir sadzīves priekšmeti, paredzēti gan ceļošanai , gan mājokļa vajadzībām.
    Kompānija GioStyle tika dibināta pēc kara periodā, plastmasas detaļu ražošanai tā laika pirmajiem ledusskapjiem. Tās panākumi vainagojās drīz pēc plastmasas pieprasījuma pieauguma dažādiem sadzīves un piknika lietu izstrādājumiem. (kastēm, galda piederumiem, termosiem, aukstuma kastēm un dažādiem telpu uzkopšanas priekšmetiem). Kopš tā laika jau pagājuši 60 gadi un šobrīd GioStyle ir atpazīstama savas industrijas holdinga kompānija. Tā ieņem līderpozīcijas pārtikas uzglabāšanas trauciņu, aukstuma somu (gan elektrisko, gan aukstuma elementu) kā arī pārnēsājamo aukstuma kastu ražošanā.
    Ievērojamas tehnoloģiju ekspertīzes Gio’Style ir palīdzējušas kļūt par vēl veiksmīgāku pārnēsājamo aukstumu kastu ražotāju. Produkti ir radīti iedvesmojoties no idejas, lai priekšmets kalpotu noteiktam mērķim un izceltos ar izcilu dizainu. Šis ir galvenais iemesls Gio’Style panākumiem. Panākumiem, kuriem vēl tāls ceļš priekšā ejams.    
skatīt  preci:  GIO`STYLE