MICASA


INOVĀCIJAS un ILGTSPĒJA ir BREVIA pamatvērtība!


    Brevia jau vairāk nekā 25 gadus ir tirgū vadošais ražotājs mitrām salvetēm un personīgās higiēnas produktuiem. Tās arī ir jaunās struktūrvienības, kuras nepārtraukti attīstās, lai sniegtu labāko risinājumu patērētājam visā pasaulē. Balstoties uz kvalitāti un efektivitāti tiek definēta biznesa struktūra.
    Brevia komandu raksturo augstas klases speciālisti, kas ir sertificēti tehniķi savā jomā un ar savu pieredzi un spēju kvalitatīvi strādāt ražo kvalitatīvus un dizainiskus produkts.
    Uzņēmums seko tirgus tendencēm un rada arvien jaunus produktus. Tāpēc mēs domājam, ka Brevia ir pierādījusi savu lomu produktu ražošanā un tirdzniecībā, lai sniegtu gala patērētājam inovatīvu un efektīvu atbildi uz pieprasījumu.
    Ir tikai viens veids, kā virzīties un konkurēt starp lielajiem uzņēmumiem higiēnas un kosmētikas nozarē: koncentrēties uz kvalitāti!
    Brevia ir arī savas laboratorijas, lai nodrošinātu produktu atbilstību visiem noteikumiem. Mūsu izejvielas atbilst vides aizsardzības noteikumiem un izejvielas nāk no mežiem, kuru pamatā ir ekoloģija.
skatīt  preci:  MICASA