Izvēlne
Jūsu grozs

Nosacījumi un noteikumi

Interneta vietnes www.tavatelpa.lv nosacījumi un noteikumi

Interneta vietnes www.tavatelpa.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.
1. Pirms sākt lietot SIA „Sārmi 4” (reģistrācijas Nr.40003464929, adrese – Ganību dambis 30B, Rīgā, LV- 1005) interneta vietni www.tavatelpa.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.tavatelpa.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
2. Ar interneta vietni www.tavatelpa.lv tiek saprasta SIA „Sārmi 4” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.tavatelpa.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
3. Apmeklējot interneta vietni www.tavatelpa.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.tavatelpa.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
5. Informējam, ka SIA „Sārmi 4” interneta vietnē www.tavatelpa.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.tavatelpa.lv lietošanas laikā.
6. SIA „Sārmi 4” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.tavatelpa.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.tavatelpa.lv.
7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.tavatelpa.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
8. Interneta vietnes www.tavatelpa.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Sārmi 4” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.tavatelpa.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.tavatelpa.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.tavatelpa.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
10. Katram interneta vietnē www.tavatelpa.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.tavatelpa.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.
11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.tavatelpa.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir sniegta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana.
12. SIA „Sārmi 4” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.tavatelpa.lv lietošanas laikā.
13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „Sārmi 4” interneta vietnē www.tavatelpa.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.tavatelpa.lv kontaktpersonu.


Interneta vietnē www.tavatelpa.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

14. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.tavatelpa.lv norādīto kārtību.
15. Neizmantojiet interneta vietnē www.tavatelpa.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Sārmi 4” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.tavatelpa.lv lietošanas noteikumiem.
16. Pieprasot SIA "Sārmi 4" vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz [email protected] no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA "Sārmi 4", zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.tavatelpa.lv tālruņiem: 67796574, 28604408.
17. SIA „Sārmi 4”, konstatējot interneta vietnē www.tavatelpa.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „Sārmi 4” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
18. Interneta vietnes www.tavatelpa.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.tavatelpa.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.tavatelpa.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.tavatelpa.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.tavatelpa.lv starpniecību.
19. Interneta vietnē www.tavatelpa.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „Sārmi 4” īpašums.
20. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „Sārmi 4” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA "Sārmi 4" ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par www.tavatelpa.lv un SIA "Sārmi 4" sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz e-pasta saites vai nosūtot informāciju uz e-pastu: [email protected]
 

Interneta vietnē www.tavatelpa.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 
21. SIA „Sārmi 4” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.tavatelpa.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
22. Lietojot interneta vietni www.tavatelpa.lv, piekrītat, ka SIA „Sārmi 4” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.tavatelpa.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
22.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
22.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
22.3. www.tavatelpa.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
22.4. IP adreses,
22.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.tavatelpa.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
23. SIA „Sārmi 4” interneta vietnē www.tavatelpa.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU "LĪZINGS" UN KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.
24. SIA „Sārmi 4” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.tavatelpa.lv lietotājs paliks anonīms.
25. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.tavatelpa.lv, kļūst par SIA „Sārmi 4” īpašumu, kurus SIA „Sārmi 4” kā interneta vietnes www.tavatelpa.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
26. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.tavatelpa.lv, esat piekritis, ka SIA „Sārmi 4” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes www.tavatelpa.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

27. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.tavatelpa.lv privātuma politikai.
28. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.
29. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.
30. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA "Sārmi 4" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski interneta vietnē www.tavatelpa.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.tavatelpa.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
31. Ar apmaksas noteikumiem varat iepazīties šeit.
32. Ar piegādes noteikumiem varat iepazīties šeit.
33. Ar atteikuma noteikumiem varat iepazīties šeit.

Par interneta vietnes www.tavatelpa.lv lietošanas noteikumiem.

34. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
35. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
36. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.tavatelpa.lv pieder tikai un vienīgi SIA „Sārmi 4”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Sārmi 4” un trešajām personām.
37. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „Sārmi 4”, skatiet mājas vietnes www.tavatelpa.lv sadaļā „Kontakti”.

Interneta vietnē www.tavatelpa.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

38. Gadījumos, kad interneta vietnē www.tavatelpa.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem uz vietas www.tavatelpa.lv veikalā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī - darījums) apliecinoši dokumenti:
a. Kases čeks;
b. Preču pavadzīme;
c. Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).

39. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

40. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar “SIA “Sārmi 4” dokumentu parakstīšanas noteikumu”.

41. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
a. Saņemot pasūtīto preci uz vietas www.tavatelpa.lv veikalā – pircēja paraksts uz dokumenta;
b. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi vai izņemot to DPD Pickup izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;
c. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

42. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 41.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.


Pašlaik šī prece nav noliktavā. Ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.
e-pasts
Tālrunis
Komentārs