Izvēlne
Jūsu grozs

KLIX apmaksas veidi

Pie mums vari norēķināties ar jaunāku un drošāku apmaksas metodi – Klix. Tas ir bankas Citadele izstrādāts norēķinu risinājums, kas rūpējas par tavu datu un naudas drošību. Klix sniedz iespēju norēķināties ar karti, tiešo bankas maksājumu no bankas konta un veikt apmaksu pa daļām, noformējot tiešsaistes nomaksu. Tā ir drošāka funkcionalitāte, kas nenodod tirgotājam maksātāja datus.


Klix Pay by card ir iespēja norēķināties ar VISA un Mastercard kartēm. Veicot maksājumu pirmo reizi, apmaksas formā, pircējam ir iespēja piekrist saglabāt kartes datus Klix lietotnē. Ja piekritīsi saglabāt kartes datus, nākamreiz jebkurā vietnē ar Klix varēsi norēķināties ātrāk, jo kartes dati jau būs automātiski aizpildīti. Klix karšu norēķinu sistēma ir atbilstoša nozares datu drošības standarta PCI DSS prasībām.


Klix bankas maksājumi no sava bankas konta. Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC.


Klix Pay later sniedz iespēju fizisko un interneta veikalu apmeklētājiem veikt pirkumu šodien, bet apmaksu par to veikt vēlāk.


Lai uzzinātu vairāk par Klix bezprocentu nomaksas iespēju uz 1, 3 vai 6 mēnešiem, lasi vairāk šeit.


Veicot pirkumu un izvēloties Klix Pay later, fiziskā vai interneta veikala apmeklētājiem būs iespēja saņemt Klix partneru – aizdevumu izsniedzēju piedāvājumus, salīdzināt un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu, un attālināti parakstīt aizdevuma līgumu preces iegādei uz nomaksu.


KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES, IZMANTOJOT AIZDEVUMU?


-Preces, izmantojot aizdevumu, var iegādāties jebkurš pastāvīgais Latvijas iedzīvotājs;
-Aizdevuma ņēmējam jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
-Aizdevuma ņēmēja vecums: no 18 līdz 80 gadiem;
-Aizdevuma summa: no 100 EUR līdz 7000 EUR;
-Aizdevuma termiņš: no 1 līdz 36 mēnešiem;
- Pirkuma summai no 1400 EUR jāveic pirmā iemaksa 10% apmērā;
-Noformēšanai nepieciešams kvalificētais Smart-ID vai AS Citadele banka internetbanka, kā arī pase vai ID karte;.
 
Lai iepirkšanās būtu atbildīga, vienai personai, izmantojot Klix Pay later, ierobežojam iespēju aizņemties ne vairāk par 7000 EUR pēdējo 30 dienu laikā.


Lietošanas instrukcija
 Attēlam ir ilustratīva nozīme.


Ērtākai Klix lietošanai pircējiem rekomendējam lejupielādēt Klix lietotni play.store vai app store un pabeigt reģistrāciju. Maksā ar pāris klikšķiem – ātri un ērti.

Pašlaik šī prece nav noliktavā. Ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.
e-pasts
Tālrunis
Komentārs