Izvēlne
Jūsu grozs

Farmlight

Zīmols: Farmlight
Lampu eļļa 1000ml caurspīdīgaPareizi noregulējot dakti, līdzeklis nedūmo. Nedrīkst izmantot kā degvielu vai smērvielu dzinējiem, kā arī petrolejas apkures krāsniņām! Tikai lietošanai eļļas lampās, kas paredzētas šādam lietojumam. Ievērojiet eļļas lampas ražotāja norādījumusNeatstājiet degošu eļļas l..
Saņem jau 01-03-24!
5,99€
Bez nodokļa:4,95€
Bio aizdedzināšanas gēls 1000ml oranžs
Uz pasūtījumu
Zīmols: Farmlight
Bio aizdedzināšanas gēls 1000ml oranžsBioloģiski noārdāsNerada dūmusBez smaržasPārstrādājama pudele (PET)Bērnu drošs vāciņšLietošana:Uzlejiet kokogļu aizdedzināšanas šķidrumu uz kokoglēm, ļaujiet tam ievilkties un tikai tad aizdedziniet toPirms pārtikas produktu novietošanas uz grila jāpārliecinās, ..
5,99€
Bez nodokļa:4,95€
Zīmols: Farmlight
Lāpu eļļa 1000mlDārza lāpas vasaras vakariem piešķir burvīgu atmosfēru. Farmlight lāpu eļļa paredzēta izmantošanai ārpus telpām, un tā ļauj lāpām degt īpaši ilgi.Pielietojama mājsaimniecībās.Neatstājiet degošu eļļas lampu bez uzraudzībasNedrīkst dzertBĪSTAMI! Var izraisīt nāvi, ja norij vai iekļūst ..
Saņem jau 01-03-24!
5,69€
Bez nodokļa:4,70€
Bioetanols 1000ml
Uz pasūtījumu
Zīmols: Farmlight
Farmlight bioetanols kamīniem ir videi draudzīgs un alternatīvs risinājums fosilajai degvielaiTas ir īpaši paredzēts izmantošanai dekoratīvos kamīnos, kas piemēroti bioetanola dedzināšanaiPiemērots lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus tāmTilpums: 1LBĪSTAMI ! Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. I..
5,49€
Bez nodokļa:4,54€
Grila šķidrums 1000ml
Izpārdošana -40 %
Zīmols: Farmlight
Grila šķidrums 1000 mlLietošana: Uzlejiet kokogļu aizdedzināšanas šķidrumu uz kokoglēm, ļaujiet tam ievilkties un tikai tad aizdedziniet to.Pirms pārtikas produktu novietošanas uz grila jāpārliecinās, ka aizdedzināšanas līdzeklis ir pilnībā sadedzis. Grila kokoglēm ir jābūt klātām ar pelnu kārtiņu. ..
Saņem jau 01-03-24!
2,27€ 3,79€
Bez nodokļa:1,88€
Lampu eļļa 500ml caurspīdīga
Izpārdošana -40 % Uz pasūtījumu
Zīmols: Farmlight
Lampu eļļa 500 ml caurspīdīgaPareizi noregulējot dakti, līdzeklis nedūmo. Nedrīkst izmantot kā degvielu vai smērvielu dzinējiem, kā arī petrolejas apkures krāsniņām! Tikai lietošanai eļļas lampās, kas paredzētas šādam lietojumam. Ievērojiet eļļas lampas ražotāja norādījumusNeatstājiet degošu..
1,67€ 2,79€
Bez nodokļa:1,38€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.
Pašlaik šī prece nav noliktavā. Ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.
e-pasts
Tālrunis
Komentārs