Izvēlne
Jūsu grozs

Grila šķidrums 1000ml

Grila šķidrums 1000ml
Izpārdošana -40 %
Grila šķidrums 1000ml
2,27€
3,79€
Bez nodokļa: 1,88€
  • Krājumi: Ir noliktavā
  • Modelis: 07321264
  • Svars: 0.75
  • Izmēri: 30.00 x 10.00 x 10.00
  • EAN: 8710744003138

Grila šķidrums 1000 ml

Lietošana: Uzlejiet kokogļu aizdedzināšanas šķidrumu uz kokoglēm, ļaujiet tam ievilkties un tikai tad aizdedziniet to.

Pirms pārtikas produktu novietošanas uz grila jāpārliecinās, ka aizdedzināšanas līdzeklis ir pilnībā sadedzis. Grila kokoglēm ir jābūt klātām ar pelnu kārtiņu. Lejot uz atklātas liesmas vai karstām oglēm, strauji var izcelties liela liesma.

Ja plānojat grilu iekurināt slēgtā telpā, nodrošiniet, lai tajā ir dūmu novadīšanas kanāls. Bērniem ir jāatrodas drošā attālumā no grila.


BĪSTAMI ! Var izraisīt nāvi, ja norij vai iekļūst elpceļos. Sargāt no bērniem. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. NEIZRAISĪT vemšanu. Glabāt slēgtā veidā. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Atkārtota iedarbība var radīt sausu ādu vai izraisīt tās sprēgāšanu. Pat malks grila aizdedzināšanas šķidruma var izraisīt dzīvībai bīstamus plaušu bojājumus. Šis materiāls var uzkrāt statisko lādiņu caur plūsmu vai maisījumu un to var aizdedzināt ar statiskās izlādes palīdzību. Tvaiki var pārvietoties ievērojamus attālumus līdz aizdegšanās avotam, kur tie var aizdegties, uzdzirksteļot vai eksplodēt.*Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām lielveikalos un servisa centros.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi
Pašlaik šī prece nav noliktavā. Ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.
e-pasts
Tālrunis
Komentārs