Izvēlne
Jūsu grozs

Lāpu eļļa 1000ml

Lāpu eļļa 1000ml
Lāpu eļļa 1000ml
5,69€
Bez nodokļa: 4,70€
  • Krājumi: Ir noliktavā
  • Modelis: 07325124
  • Svars: 0.85
  • Izmēri: 8.00 x 8.00 x 26.00
  • EAN: 8710744067550

Lāpu eļļa 1000ml

Dārza lāpas vasaras vakariem piešķir burvīgu atmosfēru. Farmlight lāpu eļļa paredzēta izmantošanai ārpus telpām, un tā ļauj lāpām degt īpaši ilgi.

Pielietojama mājsaimniecībās.

  • Neatstājiet degošu eļļas lampu bez uzraudzības
  • Nedrīkst dzert


BĪSTAMI! Var izraisīt nāvi, ja norij vai iekļūst elpceļos. Sargāt no bērniem. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ: nekavējoties sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU/ārstu. NEIZRAISĪT vemšanu. Glabāt slēgtā veidā. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Atkārtota iedarbība var radīt sausu ādu vai izraisīt tās sprēgāšanu. Pat malks lāpu eļļas var izraisīt dzīvībai bīstamus plaušu bojājumus. Šis materiāls var uzkrāt statisko lādiņu caur plūsmu vai maisījumu un to var aizdedzināt ar statiskās izlādes palīdzību. Tvaiki var pārvietoties ievērojamus attālumus līdz aizdegšanās avotam, kur tie var aizdegties, uzdzirksteļot vai eksplodēt.*Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām lielveikalos un servisa centros.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.
Pašlaik šī prece nav noliktavā. Ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.
e-pasts
Tālrunis
Komentārs