Izvēlne
Jūsu grozs

Aromātisko kociņu difuzora papildinājums 250ml ābols un kanēlis

Aromātisko kociņu difuzora papildinājums 250ml ābols un kanēlis
Jaunums
Aromātisko kociņu difuzora papildinājums 250ml ābols un kanēlis
5,59€
Bez nodokļa: 4,62€
  • Krājumi: Ir noliktavā
  • Modelis: 1231225
  • Svars: 0.25kg
  • Izmēri: 10.50cm x 10.00cm x 5.00cm
  • EAN: 8000303312253

Aromātisko kociņu difuzora papildinājums 250ml ābols un kanēlis.


Uzmanību! Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Piesardzības ieteikumi: ja nepieciešama medicīniska konsultācija, paņemiet līdzi produkta iepakojumu vai etiķeti Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas vai citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Neizkliedēt vidē. Ja nokļūst acīs: rūpīgi skalot vairākas minūtes. Izņemiet visas kontaktlēcas. Turpiniet skalošanu. Ja acu kairinājums nepāriet, konsultējieties ar ārstu. Atbrīvojieties no produkta/tvertnes saskaņā ar spēkā esošajiem vietējiem noteikumiem. Satur: 4-terc-butilcikloheksilacetātu; kanēļamaldehīds; d-limonēns; eigenols; cinobra alkohols; kumarīns Var izraisīt alerģisku reakciju.


* Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām lielveikalos un servisa centros.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.
Pašlaik šī prece nav noliktavā. Ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.
e-pasts
Tālrunis
Komentārs