SPIRELLA

    Spirella zīmols


    Spirella veido priekšmetus vannas istabas interjetam, skaidru uzsvaru liekot uz mūsdienīgu un neatkarīgu stilu. Spirellas stils, kas nepārprotami atšķiras no citiem, ir šveiciešu radīts – to veido profesionāla iekštelu interjera dizaineru komanda. Katru gadu Spirellas zīmols izveido ekskluzīvas modes kolekcijas vannas istabas interjeram. Tajā tiek apvienoti modernais un klasiskais stils ar pilsētu dzīvesveidu.     Spirella ir starptautiski veiksmīgs zīmols, kura mērķis ir radīt un pilnveidot labsajūtas un atmosfēras nodrošinājumu vannas istabas interjerā. Neskatoties uz dažādo produktu klāstu, Spirella veido arī visaptverošu stilu – produktu krāsu koncepcija iedvesmo klientus, kas vēlas atjaunot savu vannas istabu, vienlaicīgi akcentējot individuālās nianses.
    Ražošanas procesā Spirella pieprasa augstākos kvalitātes un meistarības standartus. Ražošanā produktu funkcionalitātes un estētikas kombinācija ir prioritāte.


Spirella nosaka vannas istabas modes tendences. Produktu klāstā piedāvā:

•    Vannas istabas aksesuārus – autonomi un pie sienas stiprināmi;
•    Vannas istabas tekstilpreces – dušas aizkari, vannas istabas paklājiņi, vannas iektņi;
•    Balstiekārtu sistēmas – dušas aizkaru stangas, aizkaru riņķi, dušas rulo žalūzijas;
•    Produkti jūsu komfortam un drošībai vannas istabā.

Spirella pārliecinoši sevi pozicionējusi kā spēcīgu un pārliecinošu zīmolu – emocionālu, juteklisku un modernu.

Vēsture

1958. g. – Antons A. Heubergs kādā ASV hetelī iepazīst dušas aizkaru lietderību. Ietekmējies no redzētā, viņš šo ideju cenšas realizēt Eiropas tirgū – tā aizsākas Spirellas darbība. Kompānijas dibinātājs bija lepns iepazīstināt un piedāvāt šveiciešiem dušas aizkarus, kas var iederēties ik vienā vannas istabā.
1962. g. – viena cilvēka biznes iegūst uzņēmuma vārdu – Spirella.
1965. g. – Spirella nosaka tendences šveices dušu aizkaru biznesā. Pirmo reizi kompānijas apgrozījums pārsniedz 1 miljona robežu.
1973. g. – ģimene nodibina akciju sabiedrību Spirella s.a. un tā tiek reģistrēta Šveices komercreģistrā.
1978. g. – Spirella pārceļas uz jaunu uzņēmuma mītni, kas atrodas Embrahā (Embrach).
1988. g. – Spirella kļūst par Vācu Leifheit grupas filiāli. Dibinātāju ģimene atstāj uzņēmumu.
2010. g. Jūnijs – Spirella s.a. atgriežas šveiciešu rokās kā neatkarīga kompānija. Šveiciešu investoru kompānija Cross iegūst Spirellas akciju vairākumu.

Ar skatu uz nākotni

Kompānija, kuras galvenā mītne atrodas Embrahā – Cīrihē, ir vadošā mūsdienīgu vannas istabas priekšmetu piegādātāja Eiropā. Ar 2 meitas uzņēmumiem – Spirella Francijā un Spirella Vācijā, - kā arī ar plašu eksportu un izplatītāju tīklu visā pasaulē, Spirellas produkcija ir pieejama vairāk kā 60 valstīs un bauda augstu zīmola atpazīstamību.
Ražošanas uzņēmumā Embrahā, kur tiek ražoti dušas aizkari, to stangas un sliedes, atrodas kompānijas visa administrācija, biroja telpas, kā arī piedāvāto produktu salons un dizaineru darbnīca.

Spirāle = Spirella


    Kompānijas vārds ir atvasināts no pirmās dušas aizkaru stangas konstrukcijas. Stangu, kas tika izgudrota 1958. g., kompānijas dibinātājs konstruēja speciāli vannu nišām. Tās mehānisms ir balstīts uz metāla atsperi, kas stangu vietā, iedarbojoties ar spiedienu uz pretējām nišas sienām. Kompānija ir nosaukta „Spirella” pēc spirālveida formas atsperes.


Spirella atbilst augstajiem kvalitātes standartiem

Katrs Spirellas produkts atspoguļo augstas kvalitātes materiālus, meistarību un tehnoloģijas. Vannas istabas aksesuārus  īpaši izstrādā un veido Spirellas dizaineri.
Mūsdienu augsto tehnoloģiju audumiem, kurus izmanto dušu aizkariem, tiek rūpīgi apstrādāta virsma, padarot tos: ūdeni – atgrūdošus,  draudzīgus cilvēka ādai, krāsu nezaudējošus un mazgājamus veļas mašīnā. Spirella izmanto augstas kvalitātes satīnu ar poliestra pārklājumu, kā arī blīvi austu taftu, audumus ar neparastiem rakstu efektiem, bet īpašām vajadzībām – izmanto arī speciālas ugunsdrošas šķiedras. Virsmu dažādība tiek saskaņota ar dizainu: viegls kokvilnas raksts, zīdaini matēts vai spīdīgs satīns, augstas kvalitātes izdrukas ar specifiskiem krāsu pigmentiem vai spīdīgu metāla krāsu.


    Spirellas vannas istabas paklājiem izmantoti jaukti materiāli, iegūstot īpašas kvalitātes diegus. Paklājus droši var mazgāt veļas mašīnā. Pamatnei izmantoti augstas kvalitātes audumi, kas pārklāti ar neslīdoša lateksa slāni. Droši izmantojami uz apsildāmajām grīdām. Mīkstā, biezā virsma padarto tos tik patīkamus mūsu kājām...


    Moderns dizains, rūpīga materiālu izvēle, roku apdare – katram Spirella aksesuāram jāiziet cauri stingrai ražošanas gala kontrolei. Tas viss dod pievienoto vērtību šīm unikālajām aksesuāru kolekcijām.
Kolekciju specifiskās iezīmes un inovācijas liek Spirellai izstrādāt kombinētu sistēmu, lai pie sienas stiprināmo produktu līnijas vienmēr var papildināt vai pārveidot atkarībā no katra gaumes. Spirellas pie sienas stiprināmie aksesuāru turētāji ir pieejami atsevišķi un tos var kombinēt ar dažādām produktu kolekcijām, lai vienmēr būtu iespēja variēt ar jaunākajiem, aktuālākajiem dizainiem vai jaunākajām krāsām.


    Šeit jūs vienmēr atradīsiet sev piemērotu dušas aizkaru modeli jebkādam dušas izkārtojumam. Spirella ir izveidojusi īpašu dušas aizkaru stangu  ar atsperu – stiprinājumu dušu nišās. Tās satverošais mehānisms balstīts uz metāla spirāli, kas rada spiedienu no stiprinājuma pusēm.  Augstas kvalitātes materiāli: matēts slīpēts nerūsējošais tērauds vai materiāls ar alumīnija apdari – izturīgi, nerūsējoši un noturīgi pret skrāpējumiem.


skatīt  preces: SPIRELLA