Izvēlne
Jūsu grozs

LEIFHEIT Termoss Coco 1,0L metāla

LEIFHEIT Termoss Coco 1,0L metāla
LEIFHEIT Termoss Coco 1,0L metāla
LEIFHEIT Termoss Coco 1,0L metāla
LEIFHEIT Termoss Coco 1,0L metāla
LEIFHEIT Termoss Coco 1,0L metāla
20,99€
Bez nodokļa: 17,35€
  • Krājumi: Ir noliktavā
  • Modelis: 1028521
  • Svars: 0.56kg
  • Izmēri: 8.20cm x 8.20cm x 30.90cm
  • EAN: 4006501285218

Termoss COCO  0,5 L0,75 L1,0 L Paldies, ka izvēlējāties iegādāties šo augstas kvalitātes Leifheit termosu.Vakumu izolējošās dubultās sienas, kas ir veidotas no augstākās kvalitātes tērauda, garantē augstākā līmeņa izolāciju un uztur karstus dzērienus karstus un aukstos dzērienus aukstus. Šis triecienizturīgais un hermētiskais termoss ir ideāli piemērots ceļojumiem. 

Karstie dzērieni tiek uzturēti karsti ilgāk par 12 stundām, bet aukstie dzērieni tiek saglabāti atdzesēti līdz pat 24 stundām

Lai pēc iespējas ilgāk varētu lietot termosu, lūdzam ievērot šādus noteikumus:

Pirms pirmās lietošanas izskalot un izmazgāt termosu ar siltu ūdeni. Nemazgāt trauku mazgājamā mašīnā! Lai nodrošinātu labāku siltuma vai aukstuma izolāciju, termosu izskalot ar karstu ūdeni pirms karsto dzērienu ieliešanas un ar aukstu ūdeni pirms aukstu dzērienu ieliešanas. Nekad nelietot mikroviļņu krāsni vai cepeškrāsni, lai uzsildītu termosu. Termosu nedrīkst izmantot, lai uzturētu siltus piena produktus vai bērnu ēdienu.Padomi tīrīšanaiĀrpuse: noslaucīt ar mitru lupatu vai trauku mazgājamo līdzekli.Iekšpuse: Tikai izskalot ar siltu ūdeni. Atliekas iespējams iztīrīt ar dzeramo soda vai protēžu tīrāmo līdzekli.


Izmērs: 1L

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi
Pašlaik šī prece nav noliktavā. Ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.
e-pasts
Tālrunis
Komentārs