KAISER

   

    Katru dienu vairāki simti miljoni cilvēku visā pasaulē lieto WIMF, SILIT un KAISER produktus, lai pagatavotu maltīti, ceptu, vārītu, ēstu un dzertu, jūtoties komfortabli un ērti savās mājās. Baudot kafiju un pagatavoto ēdienu viesnīcās un restorānos, kā arī ārpus mājas un lietojot produktus, kas ražoti WMF (kafijas automāti, viesnīcas), Schearer, un Hepp.
    Mūsu darbinieki vēlas, lai cilvēki labi pavadītu laiku gan mājās, gan dodoties ceļā, kā arī augstas klases restorānos. Lai sniegtu tiem pozitīvas emocijas, baudot gardus ēdienus. Tas viss ir iespējams pateicoties mūsu produktiem, kuru neparastais dizains, lieliskā funkcionalitāte un visaugstākā kvalitāte sniedz lielisku kulinārijas pieredzi.
    Mūsu kompānijā ir izveidojušās lieliskas tradīcijas, kuras ir dibinātas Geislingen pilsētā Vācijā 1853. gadā. Gandrīz 6000 darbinieku strādā, lai gatavošanas procesu padarītu patīkamāku un jautrāku, vairāk kā 40 atrašanās vietās visā pasaulē.

Man, Tev ar KAISER !


    Tieši KAISER nosaukums bija pirmais vārds ar ko sāka asociēties cepešpannas, kad tās parādījās mājsaimniecībās un cilvēki sāka cept. KAISER ir sinonīms iedvesmai, radošumam un baudai. Gatavojot, cepot, dekorējot  vai servējot, KAISER produkti ir lieliski piemēroti, lai gatavotu mājās. Cepešpannas un trauki, kā arī dažādi aksesuāri gan klasisku saldumu, raušu un pīrāgu izgatavošanai, gan tikpat labi moderniem ābolu pīrāgiem ar radošiem karameļu dekoriem, kūku naži, cepamās formiņas kēksiņiem un kūciņām un daudz, kas cits, jebkura līmeņa cepējiem un cepšanas entuziastiem. Nav svarīgi, vai tu priekšroku dod saldiem vai sāļiem ēdieniem, KAISER zīmols atbalsta mīlestības pilnu gatavošanu mājās un ir uzticams partneris visiem tiem cilvēkiem visā pasaulē, kuriem patīk dižoties ar viņu cepšanas procesu.

Gatavo ar KAISER: vienkārši iedvesmojoši !


    Ražošanas daudzveidība, ko sniedz vairāk kā 90 gadu veiktie pētījumi, kā arī augstās kvalitātes produktu formas, kas veidotas no unikāla produkta portfolio bāzes. Mūsu cepešpannu plašais sortiments, paplātes un aksesuāri palīdzēs Tev variēt ar visu sākot no vienkāršiem kēksiņiem līdz pat radošām, sarežģītām kūkām.

KAISER SafeClicK klipši nodrošina drošu novietošanu vietā.

    Pateicoties tā lieliskā dizaina formai un izmēram, jaunie Safe ClicK klipši uz La Forme Plus  atsperes veida formas, kuru ir viegli, ērti un droši noturēt rokās. Šo formiņu var atvērt viegli uzsitot uz sprādzes. Integrētā servēšanas plate ļaus Tev dekorēt kūku, tieši tā kā Tu vēlies un pēc tam to novietot tieši uz galda. 10 gadu ilgā garantija un nepielipšanas īpašības KAIRAMIC ar nodrošinātu keramikas pārklājumu visām pannām, kas palielina diapazonu un sasniedz jaunu pieprasījuma līmeni. KAISER zīmols ir ieviesis jaunus standartus cepšanas pasaulē, attīstībai nākotnē ir radītas La Forme Plus formas pannas.  
skatīt  preci:  KAISER