Sekojiet šiem ieteikumiem, lai radītu modernu dārza iekārtojumu

Liela priekšrocība dārzam, ir iespēja uzņemt fantastiskas bildes katru dienu. Uzziniet, kā izveidot dārzu, kas ir fotogēnisks!

Vislabākā īpašība dārzam, ir iespēja ikdienā baudīt dabas skaistumu. Vēl pie tam, tas dod iespēju ikdienā publicēt apbrīnojamas bildes ar savu dārzu!
Tātad, kā padarīt savu dārzu pietiekami fotogēnisku publicēšanai? Šeit būs daži padomi.

Paslēpiet nekārtību


Ja Jūsu dārzs ir pārpildīts ar lietām vai nekārtīgs, tas nekad nebūs Instagramam cienīgs. Bet, ja doma par dārza kārtošanu Jūs pārņem ar bažām – nesatraucieties! Vienkāršākais risinājums ir iegādāties modernu un funkcionālu dārza šķūni un glabāt visus dārza piederumus tajā.

Noslēpums ir augosIzveidojot interesantas zonas dārzā var radīt neiedomājami skaistas bildes. To panākt ir vienkārši –sastādiet dārzā krāšņumaugus. Ja Jūs neesat pārāk liels dārza darbu fans, Jūs varat izmantot arī puķu podus, kuros ir daudz vieglāk audzēt augus.

Iekārtojiet savu āra telpuKomfortabla atpūtas zona ir neatņemama dārza daļa. Ja vēlaties to uzlabot un padarīt estētiskāku bildēm, Jūs varat papildināt āra dzīvojamo telpu ar stilīgu āra paklāju, noskaņu radošu apgaismojumu un izskatīgu āra mēbeļu komplektu.

Izgaismojiet savu dārzuKatrs fotogrāfs Jums pastāstīs, ka apgaismojums ir būtisks skaistu bildes uzņemšanai, tāpēc ir svarīgi pievienot stilīgus apgaismojuma elementus. Piekariet gaismas virtenes apkārt dārzam, lai piešķirtu romantisku noskaņu Jūsu bildēm. Savukārt, izmantojot saules enerģijas darbinātu grīdas apgaismojumu, Jūs varat izgaismot atsevišķas dārza daļas. Lai radītu siltu un omulīgu noskaņu dārzā, varat izmantot arī sveces un laternas.

Iznesiet miskasti


Ielu miskastes tvertnes nav īpaši izskatīgas, taču mums tam ir daži risinājumi. Store It Out ir mazs šķūnis, kas izskatīsies labi pie jebkuras mājas. Tas ir lielisks daudzu lietu uzglabāšanai, bet viens no labākajiem šķūņa pielietojumiem ir ielas miskastes tvertņu uzglabāšanai. 
Kā drošības pasākums, daudzām ielu miskastēm var būt norādīta tava adrese. Uzņemot biles dārzā, Jūs negribētu, lai Jūsu adrese tajās parādās. Tāpēc labāk noglabāt šīs miskastes, lai fotoattēli izskatītos labāk un nodrošinātu drošību.
Mēs piedāvājam arī pievilcīgas āra miskastes, kas lieliski iederēsies Jūsu dārzā vai terasē. Tām ir kokam līdzīgs izskats, kas labi izskatīsies arī bildēs!

Neskatoties uz to, kā Jūs izlemjat iekārtot savu dārzu, atceries to pielāgot savam stilam un estētikai. Mēs būsim klāt, lai palīdzētu Jums iekārtot savu dārzu, piedāvājot pievilcīgus āra mēbeļu un uzglabāšanas risinājumus!