Veļas žāvēšanas bumba + veļas aromatizētājs 50ml

-30% Pēdējais gab. Veļas žāvēšanas bumba + veļas aromatizētājs 50ml

Pateicoties savienotajai sloksnīšu-podziņu tehnoloģijai piedāvā neatkārtojamu un vienlaikus vienkāršu lietošanu īpaši mīkstas veļas iegūšanai. Speciālās apaļās podziņas padara veļu mīkstu un samazina burzīšanos. Veļa ir ideāli piemērota gludināšanai. "Dr. Beckmann Trockner-Ball" žāvēšanas bumbas speciālā tehnoloģija mazgāšanas laikā veļas gabalus atdala vienu no otra, saīsina žūšanas laiku un ietaupa enerģiju.

"Dr. Beckmann" veļas aromatizētāji (Rīta svaigums, Roze un Pavasaris), kurus var pievienot žāvēšanas bumbai, sniegs Jūsu apģērbiem noturīgu un svaigu smaržu. Aromatizētāji ir paredzēti visiem audumiem, arī mikrošķiedrai un sporta drēbēm.

*Rezultātus nodrošinām tikai "Dr. Beckmann Wäsche-Düfter" oriģinālajām precēm.

Lietošana:
1. Pirms piepildiet ar veļas aromatizētāju, piespiediet zaļo sūkli uz leju. Izsmidziniet pusi no aromatizētāja daudzuma (25 ml) no testera. Intensīvākai iesmaržošanai dozējiet vairāk. Mazliet pagaidiet, līdz sūklis ir pilnībā piesūcies ar šķidrumu.
2. Ieleciet žāvēšanas bumbu žāvētājā vertikāli pie mitrās veļas. Ieslēdziet izvēlēto žāvēšanas programmu (bet ne īso programmu).

Norādījums: ja nepieciešams, iztīriet žāvēšanas bumbu (piem.: nomainot veļas aromatizētāju) veļas mazgājamā mašīnā (līdz 40oC). Vienmēr ievērojiet veļas kopšanas norādījumus un iekārtu ražotāja lietošanas instrukcijas. Saglabājiet iepakojumu gadījumam, ja jums rodas jautājumi.

 Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Apskatīts: 3817
  • Ražotājs: Dr.Beckmann
  • Modelis: 181901
  • Pieejamība: Pēdējais gab.
  • 8.89€
  • 6.22€
  • Bez nodokļa: 5.14€