Izvēlne
Jūsu grozs

Grīdas uzkopšanai

Grīdas uzkopšanai

Leifheit piedāvā kvalitatīvus un izcilus grīdas tīrīšanas rīkus visām jūsu vajadzībām un prasībām, LEIFHEIT ir ieguvis daudzus dizaina un kvalitātes apbalvojumus visā Eiropā.

Profi sistēma ir specializēts grīdas un flīžu tīrīšanas risinājums, savukārt Clean Twist sistēma ir viens no vissausākajiem grīdas mitrajiem uzkopšanas komplektiem tirgū ar inovatīvu žāvēšanas spaini, kas ļauj grīdām ātri izžūt, novēršot bojājumus, ko rada liekais ūdens daudzums.

Zīmols: LEIFHEIT
Vai tev nepatīk baktērijas? Tā pat kā mums!Ar Leifheit CleanTenso uzkopšana ir higiēniska, kā arī nav nepieciešams atsevišķi izmantot ķīmiskus produktus. Izmantojot karsto tvaiku, tas noņem līdz pat 99.99 %  baktērijas un mikrobus, kļūstot par neaizstājamu produktu – īpaši noderīgs, ja jums ir ..
Saņem jau 13-12-23!
134,99€
Bez nodokļa:111,56€
Zīmols: LEIFHEIT
Leifheit CleanTenso Power tīrīšanas tvaika tīrītājs efektīvi un ātri noņem netīrumus un baktērijas. 6 Power Steam uzgaļi vienmērīgi un pilnīgi sadala tvaiku un noņem 99.99% vīrusu un baktēriju bez ķimikāliju izmantošanas. Leifheit CleanTenso Power tīra grīdas virsmas ar karstu tvaiku, un tas uzsilst..
Saņem jau 13-12-23!
169,99€
Bez nodokļa:140,49€
Zīmols: LEIFHEIT
Leifheit bezvadu grīdas un rokas putekļu sūcējs vienā ierīcēLeifheit Rotaro PowerVac 2in1 ir putekļsūcējs, kas nodrošina mājas tīrīšanu bez vadiem, kas pinas pa kājām un apgrūtina tīrīšanu. Tas savukārt nozīmē, ka uzkopšanas darbus varēsiet darīt ar prieku un īsākā laikā.Putekļsūcēja darbības laiks ..
Saņem jau 13-12-23!
199,99€
Bez nodokļa:165,28€
Zīmols: LEIFHEIT
Uzkopšana var būt tik vienkārša!Putekļu sūcējs Regulus PowerVac 2in1 kalpo par visaptverošu ikdienas uzkopšanas līdzekli: viss vienā ierīcē - jaudīgs, bezvadu putekļu sūcējs grīdu uzkopšanai un praktisks rokas putekļu sūcējs.Putekļu sūcējs ir piemērots dažādām grīdas virsmām, kāpņu un pat stūru uzko..
Saņem jau 13-12-23!
234,99€
Bez nodokļa:194,21€
Zīmols: LEIFHEIT
Leifheit bezvadu grīdas un rokas vakuuma putekļu sūcējs vienā ierīcē.Leifheit Rotaro PowerVac 2in1 ir putekļsūcējs, kas nodrošina mājas tīrīšanu bez vadiem, kas pinas pa kājām un apgrūtina tīrīšanu. Tas savukārt nozīmē, ka uzkopšanas darbus varēsiet darīt ar prieku un īsākā laikā.Putekļsūcēja darbīb..
Saņem jau 13-12-23!
189,99€
Bez nodokļa:157,02€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.
Pašlaik šī prece nav noliktavā. Ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs Jūs informēsim, tiklīdz produkts būs pieejams.
e-pasts
Tālrunis
Komentārs