LEIFHEIT veļas žāvētājs rotējošs Linomatic 600 Plus

LEIFHEIT veļas žāvētājs rotējošs Linomatic 600 Plus
Leifheit rotējošaisveļas žāvētājs Linomatic 600 Plus

Rotējošo veļas žāvētāju Leifheit Linomatic 600 ir ne tikaiīpaši viegli atvērt un aizvērt pateicoties ērtajam rokturim un vēršanasmehānismam, bet tam ir arī 10 pakāpju regulējams augstums.
Šim veļas žāvētājam ir īpaši izstrādāts auklu ievilkšanasmehānisms, kas nodrošina auklu ievilkšanu tā korpusā, laikā kad to nelietojat.Tas savukārt garantē, ka auklas uz kurām jūs žausiet savu veļu, vienmēr būstīras.
  • Veļas auklu kopējais garums ir tik liels, ka dod jumsiespēju izkārt pat sešu veļas mazgājamo mašīnu saturu.
  • Veļas auklas kopējaisgarums – 60m
  • Vienas žāvētāja malasgarums – 2,20m
  • Žāvētāja garums padiagonāli – 3,52m

Papildus informācija

Ikviens, kurš iegādājas Leifheit Linomatic 600 rotējošoveļas žāvētāju ar tā izsmalcināto tehnoloģiju, savu veļu varēs izžaut ērti,ātri un vienkārši. Tā kā žāvētājs ir aprīkots ar 10 līmeņu augstuma regulēšanasiespējēju, kas svārstās no 1,09m līdz pat 1,75m, varēs to optimāli pielāgot sevērtajam un vēlamajam augstumam.
Veļas žāvētāju atvērt, vai aizvērt būs vieglāk par viegluizmantojot ērto atvēršanas/ aizvēršanas mehānismu. Turklāt, lai to izdarītujums nebūs jānoliecas, kā arī nebūs jāizmanto spēks.
Papildus vienkāršajai žāvētāja vadībai, tam ir vēl kādabrīnišķīga funkcija – automātisks veļas auklu ievilkšnas mehānisms. Pateicotiestam, auklas, kad nelietojat žāvētāju, vienmēr glabāsies atbalsta sistēmā un tāsvienmēr būs tīras.
Īpašā spriegošanas tehnoloģija nodrošina, ka veļas žāvētājaauklas vienmēr būs nospriegotas.
Rotējošais veļas žāvētājs no Leifheit būs īpaši piemērotslielām ģimenēm, vai tiem kam ir ļoti daudz veļas. Tā kā žāvētājam veļas auklasgarums ir 60m, uz tā var izkārt pat līdz sešu veļas mazgājamo mašīnu satura.Ņemot vērā, ka vienas malas veļas auklas garums ir 2,2m, tas ir piemērots, laiuz tā žāvētu pat ļoti liela izmēra veļu, piemēram, palagus un segas.
Kreklus un blūzes būs ļoti parocīgi un praktiski izkārt uzapģērba pakaramajiem – pleciņiem, ieāķējot tos īpaši tiem paredzētajās cilpās(kopā 8 šādas cilpas).
Komplektā iekļauta tapa, kuru paredzēts iebetonēt zemē, laitajā ievietotu jūsu rotējošo veļas žāvētāju.

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Apskatīts: 3605
  • Ražotājs: LEIFHEIT
  • Modelis: 1085277
  • Pieejamība: Pieejams
  • 194.99€
  • Bez nodokļa: 161.15€