LEIFHEIT Gludināmais dēlis Air Active Express M 118x38cm, balts

LEIFHEIT Gludināmais dēlis Air Active Express M 118x38cm, balts
Leifheit Air ActiveExpress M gludināmais dēlis ir īstais palīgs, ja vēlaties iegūt nevainojamu gludināšanas rezultātu īsā laika sprīdī.

Gludināmajam  dēlim LEIFHEIT ir īpaša sistēma, kas ar gaisa plūsmas virzīšanu apģērbu pievelk, vai piepaceļ virs gludināmās virsmas. Ar gaisa plūsmu pievilkts pie gludināšanas virsmas, apģērbs nostiepjas, radot iespēju izgludināt to perfekti. Tas nodrošina maksimālu tvaika plūsmas nokļūšanu apģērba šķiedrās, kas savukārt garantē nevainojamu gludināšanas rezultātu.
Savukārt funkcijas, kas ar gaisa plūsmu apģērbu gludināšanas procesā piepaceļ apģērbu, nodrošina to, ka jums daudz vieglāk būs izgludināt sarežģītas, piemēram, krokotas apģērba detaļas, šuves un aizdares vietas. Gludeklis teju vai slīdēs pa gludināmā virsmu bez mazākās piepūles.
Liekais tvaiks, kas rodas gludināšanas procesa laikā, tiek savākts speciālā konteinerā, kas iebūvēts gludināmā dēļa korpusa aizmugurējā daļā.
Gludināmajam dēlim ir ergonomas formas plātne uz kuras varēsiet novietot arī parastās gludināšanas tvaika sistēmas.

Izmērs
  • Salocītā veidā – 165,3 x 46,2 x 15cm
  • Gludināšanas virsma – 118 x 38cm
  • Regulējams augstums – 75 – 100cm

Papildus informācija


Izgludināt pat jutīgus un smalkus apģērbus bez krociņām un nospiedumiem no pogām, aizdarēm, vai atlocēm? Jā tas būtu jauki! To visu jūs varēsiet izdarīt, ja jums būs LEIFHEIT AIR Active Express M gludināmais dēlis ar novatorisko gaisa pievilkšanas un piepacelšanas sistēmu. Šīs tik ļotipraktiskās aktīvās gaisa funkcijas jūs ērti varat ieslēgt un izslēgtgludināšanas laikā, turklāt tās atrodas tur pat uz gludināmā dēļa.
Gludināmajam dēlim ir liels, regulējam (28 – 31cm) ergonomasformas paliktnis uz kura jūs varēsiet novietot gludināšanas sitēmu.
Iegādājoties Leifheit Air Active Express M gludināmo dēli,jums nenāksies pīties pa kaitinošajiem vadiem, jo dēlis ir aprīkots ne tikai arelektrības kontaktligzu, bet arī ar gludekļa vada turētāju/ fiksatoru. Praktiskaun ērta ir arī lielā gludināšanas virsma, kuras izmēri ir 118x38cm. Tā ir veidota no īpaša plastikāta materiāla (ne metāla), pateicoties kurai dēlis ir viegls, to būs viegli pārvietot. Gludināmās virsmas augstums ir regulējams (no 75 – 100cm), un tam ir četras neslīdošas, regulējamas kājas, kas garantē dēļa stabilitāti.
Gludināmajam dēlim ir speciāla bērnu drošības un gludināmā dēļa bloķēšanas sistēma, kas to padara īpaši drošu.
Leifheit gludināmais dēlis nodrošina ātru un nevainojamu gludināšanas rezultātu, un tas ir piemērots tvaika gludināšanas sistēmām un tvaika gludekļiem.

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Apskatīts: 4642
  • Ražotājs: LEIFHEIT
  • Modelis: 1076141
  • Pieejamība: Pieejams
  • 259.99€
  • Bez nodokļa: 214.87€