PENSOFAL

    Pensofal, kopš 30. gadiem, ir Itāļu vadošais nepiedegošu virsmu virtuves piederumu ražotājs. 2004. gadā ražošanas jauda sasniedza 15 miljonu vienību apjomu, pateicoties jaunas industrijas izveidei un jaunas paaudzes ražošanas iekārtu ieviešanai. 
    

    Pensofal lepojas ar savām īpašajām zināšanām un pateicoties vairākām investīcijām pētījumos, iekārtās, patentos, preču zīmēs un mārketingā, tas ir sasniedzis spēcīgu pozīciju, vietējā un starptautiskā tirgū, kam pateicoties, Pensofal šobrīd ir pieejams vairāk kā 60 pilsētās visā pasaulē.  Vairāk kā gadu Pensofal ir pilnībā izmainījis visu tirgu ar nemitīgiem izgudrojumiem un īpašiem patentiem, kā Pastasì® un Vapsì®, viss produktu klāsts ir piemērots arī indukcijas tehnoloģijām, inovatīvie, ekoloģiskie, nepiedegošie pārklājumi, kas nesatur PFOA un ir pēdējie atklājumi ar keramikas cementējumu un cietiem minerāliem.

     Misija

    Pensofal mērķis ir piedāvāt plašu klāstu inovatīvus un dabai draudzīgus produktus, kas piemēroti visa veida virtuvēm, ietverot indukcijas tehnoloģiju, lai aptvertu visus tirgus segmentus un iespējamos lietojumus, ieskaitot profesionālo. Tas tiek sasniegts izmantojot savdabīgu uzņēmuma politiku: augsta kvalitāte par labu cenu.

 

   “Pensofal domā par Tevi ikdienas” ir pamata princips uz kuru mēs balstam visus mūsu produktus, lai uzlabotu ikdienas dzīvi mūsu klientiem, koncentrējoties uz inovācijām un dabai draudzīgiem produktiem un tehnoloģijām, respektējot patērētāja vajadzības.  
skatīt  preci:  PENSOFAL