MANDY

    Mandy ir senas tradīcijas Čehijas tirgū, kas ir izveidotas 1922. gadā.
    Pašā sākumā mēs galvenokārt  pārdevām dekoratīvas stikla lampas aromātiskām eļļām un ražojām lampu eļļas. Pēc vairākiem gadiem, reaģējot uz tirgus attīstību, mēs sākām paplašināt mūsu produktu klāstu, pārsvarā ar ēdināšanas programmām.
•    Sildāmās pastas, kas piemērotas kausēšanai, fondī, wok pannās, bļodās, pārnēsājamās krāsnīs u.t.t.
•    Gēls, šķidrums, iekuramie klucīši, iekurināmiem griliem un kamīniem, koka krāsnīm,
•    Tīrīšanas līdzekļi, tīrāmiem griliem, kamīniem un to piederumiem (logiem, režģiem u.t.t.)
•    Pēdējais, bet ne pats mazākais, mūsu produktu loks sevī ietver tādus aksesuārus kā degvielu Bio kamīniem (Bio etalons), grila koka skaidas kā arī plaša diapazona kokvilnas degļus.

    Visu mūsu produktu izpildījums ir saskaņā ar Eiropas Savienības regulu REACH (ķīmisko vielu reģistrēšana, vērtēšana, licencēšana).
    Mūsu prioritāte ir ātri atbildēt/reaģēt uz Jūsu veiktiem meklējumiem. Pirmām kārtām mēs koncentrējamies uz produktu klāstu privātpersonām. Lai izvērtētu patērētāju prasībām atbilstošus iepakojuma materiālus un to noformējumu, mēs atteicāmies no uzcenojuma, ļaujot brīvi izvēlēties sev tīkamāko variantu.
    Mūs produkti netiek pārdoti tikai mazumtirdzniecības veikalos, bet galvenokārt mazumtirdzniecības ķēdēs dažādās Eiropas Savienības valstīs. Kompānijas vīzija ir paplašināt klientu loku citās Eiropas Savienības valstīs, kā arī citur.

Lampu eļļas un aizdedzināmie šķīdumi

    Lampu eļļas ir paredzētas iekštelpām un ārpus tām, dekoratīvo lampu, petroleju lampu un dārzu lāpu apgaismojumam. Aizdedzināšanas šķidrums tiek lietots, lai vieglāk aizdedzinātu vienreiz lietojamās kokogles, briketes un malku bez papīra. Lai aizdedzinātu, nepieciešams uzsmidzināt nelielu daudzumu šķidruma, ļaut tam ievilkties (apm. 1 – 2 min), un aizdedzināt.
    Lampu eļļas un aizdedzināšanas šķidrumi tiek iepakoti plastmasas PET pudelēs, aprīkotās ar ērtu uzgali un bērniem drošu pudeles bloķēšanas mehānismu.
skatīt  preci:  MANDY