LOCK&LOCK

    

    Lock & Lock piedāvā dažādu izmēru un formas uzglabāšanas traukus. Elastīgais silikona blīvējums un 4-malu noslēgšanas sistēma garantē, ka trauks ir hermētiski noslēgts.  Atšķirībā no citiem veikalos pieejamiem uzglabāšanas traukiem, Lock & Lock izgatavotie trauciņi ir  gaisa un šķidrumu necauraidīgi. Tas nodrošina pārtikas produktu svaigumu. Trauki ir ērti lietojami, kad nepieciešams, tos var novietot uz sāniem vai droši transportēt. Izmantojot Lock & Lock pārtikas uzglabāšanas traukus jums nav papildus jātērē nauda priekš pārtikas ietinamās plēves un tādējādi  jūs rīkojaties videi draudzīgā veidā.
    Visi pārtikas produkti ar "sliktu smaku" (zivis, dažādi sieru veidi u.c.) pelnījuši īpašu uzmanību - kurš gan nav sajutis šīs smakas atverot ledusskapi? Izmantojot Lock & Lock hermētiskos pārtikas uzglabāšanas traukus, šī problēma ir atrisināta un  turpmāk jūsu ledusskapī būs "svaigs gaiss"!
    Mūsu produkti ir arī ļoti izturīgi. Korejas vides un preču testēšanas institūts (KVPTI) pārbaudīja Lock & Lock produktu noslēgšanas sistēmu un apstiprināja, ka tie spēj izturēt 3 000 000 reižu locīšanu pie atvēršanas / aizvēršanas. 3 miljons locīšanas reižu nozīmē - pat ja jūs Lock & Lock uzglabāšanas traukus atverat katru dienu 10 reizes, tie joprojām ir ārkārtīgi izturīgi ilgtermiņā.
    Ir daudz cilvēku, kuri cenšas nelietot plastmas traukus vai cenšas samazināt to lietošanu, par iemeslu minot, ka viņiem nav bijusi izdevība iegādāties tādus uzglabāšanas trauciņus, kas atbilstu viņu vajadzībām un prasībām. Par laimi, Lock & Lock ražo ne tikai augstas kvalitātes plastmasas pārtikas traukus, bet mūsu klāstā ietilpst arī pārtikas konteineri, kas izgatavoti no stikla, keramikas un metāla.
    Pārtikas trauki, kas izgatavoti no borsilikāta stikla ir augstas kvalitātes ar lielu temperatūras izturību: no -100oC līdz +400oC. Izmantot Lock & Lock pārtikas konteinerus ir patiešām ērti, jo stikla traukus var izņemt no ledusskapja un nekavējoties ievieto krāsnī vai mikroviļņu krāsnī, un tos var izmantot arī, lai pasniegtu ēdienu uz galda. Līdztekus jau tagad pieejamiem stikla traukiem, Lock & Lock keramikas trauki ir augstas kvalitātes un pilnībā atbilst uzņēmuma prasībām: īpaši izturīgi trauki ar pievilcīgu dizainu.
    Ņemot vērā visu iepriekš minēto, pastāv pamatotas bažas, ka, iespējams, šīs visas labās trauku īpašības padara Lock & Lock traukus pārāk dārgus patērētājam. Lock & Lock nav dārgs zīmols, tas ir pieejams visiem cilvēkiem, kuri augstu vērtē kvalitāti. Lock & Lock noteikti ir viens no kvalitatīvākajiem un uzticamākajiem zīmoliem savā nozarē.skatīt  preci:  LOCK&LOCK