LEIFHEIT

        


Mēs esam vieni no vadošajiem mājsaimniecības preču ražotājiem Eiropā jau vairāk kā 50 gadus. Leifheit Group nodarbina vairāk kā 1000 darbiniekus. Reģistrētie biroji un kompānijas administrācija atrodas Nassau/Lahn, no kurienes mēs nogādājam mūsu produkciju uz vairāk kā 80 valstīm visā pasaulē. Mums ir vairāk kā 15 atrašanās vietas un filiāles ieskaitot 5 loģistikas ofisus un ražotnes Vācijā, Francijā un Čehu republikā. Mūsu galvenais noieta tirgus ir Centrālās un Austrumu Eiropas reģionos, kā arī ASV un Āzijā.

 


Mēs esam sabiedrība ar ierobežotu atbildību, saskaņā ar Vācijas tiesību sistēmu kopš 1984. gada. Leifheit AG akcijas ir apstiprinātas Frankfurtes fondu bržā.

Leifheit Group struktūra, jeb tās uzņēmējdarbības divi segmenti:

1.    Zīmola bizness. Zīmola biznesā mēs izplatām mūsu produktus zem labi zināmiem zīmoliem, Leifheit un Soehnle. Produkti no mūsu zīmola biznesa raksturo augstas kvalitātes meistarību kombinācijā ar augstas pakāpes patērētāju ieguvumiem.

2.    “Volume” bizness. “Volume” biznesā ietilps Franču meitas uzņēmums Birambeau un Herby kā arī projektu bizness. Abās nodaļās mēs galvenokārt liekam uzsvaru uz mūsu galvenajām kompetencēm – tīrīšanas, veļas kopšanas, virtuves piederumu kategorijām.

 

 skatīt  preces:  LEIFHEIT