HAILO


Inovācijas ir Hailo principa jautājums – un kvalitāte ir svarīga tradīciju sastāvdaļa.


    Kopš  Hailo dibināšanas 1947. gadā, tās mērķis ir nu jau paaudzēm mājsaimnieču un DIY entuziastu darbu padarīt vieglāku un drošāku.
Kā vadošais kāpņu, pakāpienu un atkritumu tvertņu ražotājs, mēs piedāvajam mūsu klientiem plašu inovatīvu produktu klāstu, kam ir noteikti augsti standarti. Hailo nepārtraukti tirgū dod jaunus impulsus ar progresīviem produktu jauninājumiem. Pašlaik Hailo produkti tiek pārdoti vairāk kā 60 valstīs visā pasaulē.
    Mūsu preču zīme – sarkanais Hailo punkts – apzīmē maksimālu kvalitāti un drošību, tas, uz ko mūsu klienti var paļauties. To garantē mūsu daudzu gadu pieredze, inovatīvu produktu attīstība un mūsu sertificētā DIN EN ISO 9000 kvalitātes vadības sistēma.
    Hailo pārstāv kvalitatīvus produktus, kas padara dzīvi un darbus mājsaimniecībā daudz patīkamākus, turklāt, to var attiecināt arī uz tehnisko risinājumu diapazonu, piemēram, virtuves iebūvējamās tehnoloģijas, profesionālo kāpņu tehnoloģijas un komerciālo atkritumu savākšnas tehnoloģijas. Hailo tās ir radījis daudzu gadu izzināšanas rezultātā un pastāvīgās raizēs par savu klientu vajadzību apmierināšanu, tādējādi kļūstot par zīmolu, kam uzticas gan mājsaimnieces, gan profesionāli darbinieki. Mūsu pastāvīgā vadlīnija ir novatorisku un rentablu produktu risinājumi.

„Domāts gudri, izgatavots droši”


Hailo iebūvējamās tehnoloģijas.

    Hailo iebūvējamās tehnoloģijas piedāvā plašā klāstā optimālus risinājumus virtuves aprīkojuma industijā, sākot no iebūvētām atkritumu tvertnēm līdz iebūvētām atkritumu šķirošanas sistēmām, lai efektīvi  izmantotu ierobežoto telpu, pielietojot lieliskās organizēšanas sistēmas.

Hailo Professional

    Profesionāla kāpņu tehnoloģija gandrīz jebkura veida pielietojumam – tas ir tas ko piedāvā Hailo Professional. Dedzīgi inovāciju jomā, augsta mūsu produktu kvalitāte, tehnisko zināšanu uzkrāšana un pielietošana un labi atpazīstamais zīmols padara mūs par spēcīgu partneri mūsu klientiem.
    Hailo produkti tiek ražoti no labākajiem izejmateriāliem.


skatīt  preces: HAILO