FIRE-UP

Speciālists ekoloģisko aizdedzināmo, kokogļu un brikešu sektorā.


    “Fire – Up International B.V.” ir profesionāls partneris ekoloģisko iedegšanas klucīšu, kokogļu un brikešu sektorā. Agrāk mūsu kompānija bija atpazīstama pēc tā pieejamā sortimenta piknika cepšanas piederumu jomā. Šīs dienas kompetence ir fokusēšanās uz ar uguni saistītām ierīcēm, griliem, krāsnīm un pannām un dedzināšanas materiāliem. Tāpēc mēs piedāvājam ekoloģiskas, augstas kvalitātes kokogles un briketes, kā arī ekoloģiskus iedegšanas līdzekļus.
    Ilgtspējīga uzņēmējdarbība: iedegšanas klucīši, kokogles un briketes no Fire-Up
    “Fire-Up International B.V.” nepiedāvā tikai ekoloģiskus, augstas kvalitātes produktus, mūsu apņemšanās pret dabu tiek atspoguļota arī mūsu ikdienas biznesa darbībās. Inovācijas jauni veidi ilgtspējīgai ražošanai un tirdzniecībai, ir kā atslēga sadarbībai ar ilgtermiņa attiecībām.   Protams tas iet roku rokā ar pārdotās produkcijas kvalitātes kontroli, lai  garantētu, ka mūsu produkti nonāk pie mūsu klientiem, viņu telpās tā kā ir solīts. Tas ir veids, kā mēs varam attīstīt kopējo, peļņu nesošo biznesu, tagad un nākotnē! Lasi vairāk par mūsu ilgtspējas apņemšanos.

Fire-UP dabiski un ilgtspējīgi aizdedzināmie


Lieliski, lai aizdegtu grilu, kamīnu, krāsnis un atklātu uguni.

•    Vairāk kā 30 gadus dabai draudzīgs ražotājs un augstas kvalitātes ilgtspējīgs palīgs uguns iedegšanai
•    Zīmola speciālists, kas eksportē visā pasaulē
•    Jaunākās ražošanas un iepakojuma iekārtas
•    Radošas un efektīvas tirgus koncepcijas
•    Elastīga ražošana ar īsu piegādes laiku
•    Augsti motivēti darbinieki
•    Izpilda visas nepieciešamās sociālās un juridiskās prasības
•    Augstas kvalitātes vadība auditoru pārraudzībā

Fire – Up iedegšanas klucīši

Brūnie iedegšanas klucīši no Fire-Up nekavējoties ieguva popularitāti. Tie nepiesārņo dabu, ir bez smaržas, nav toksiski un var tikt uzglabāti nenoteiktu laiku. Bet pats galvenais tie ir droši lietošanā. Fire-Up iedegšanas klucīši ir izgatavoti tikai no biomasas: FSC® sajaucot koku un augu eļļas.

CO2 neitrāls

Lielākā daļa iedegšanas klucīšu ir pilnīgi CO2  neitrāli, tāpēc ka, CO2 emisija pēc šī produkta  sadedzināšanas tiek kompensēta, samazinot CO2 izdalīšanos atmosfērā, jaunās biomasas pieauguma rezultātā.

Aiziet Zaļi!

Fire-Up ir priekšgalā ilgtspējīgo un bioloģisko iededzināmo klucīšu sektorā. Uz doto brīdi lielākā daļa Fire-Up aizdedzināmie ir 100% CO2 neitrāli un to izcelsme ir no labi pārvaldīta meža ar FSC sertifikātiem.
skatīt  preci:  FIRE-UP