EMSA


Mana pasaule. Manas mājas.


    Ienāc mājās un jūties labi – tas ir tas, kas raksturo EMSAS zīmolu. Mājās, dārzā vai dodoties ceļā, mēs vēlamies Tevi iedvesmot katru dienu ar ko jaunu – ar inovatīviem produktiem, aktuālām krāsām, lielisku dizainu un ļoti labu funkcionalitāti.
    EMSA piedāvā daudzveidīgus risinājumus produktiem, kā virtuves piederumi, unikāli ēdienu uzglabāšanas trauciņi utt., līdz pat dekoratīviem dārza puķu podiem. Kā arī dažādas inovatīvas termokrūzes un citus produktus, kurus var praktiski pielietot, lai dotos ceļā.


Kvalitāte & Atbildība

    Tas ir tas, par ko mēs iestājamies it visur, gan  šodien, gan rīt. 
    Vairāk kā 65 gadus EMSA ir viens no kvalitatīvākajiem zīmoliem, ar atbildību pret cilvēci un apkārtējo vidi. Mūsu darbības pamatā ir ilgtspējība, kā arī definēt visu vērtību ķēdi  -  sākot ar izejvielu izmantošanu, energoefektīvu ražošanas iekārtu uzstādīšanu, līdz pat ļoti stingrai kvalitātes kontrolei.
    Vācija kā atrašanās vieta, spēlē ļoti nozīmīgu lomu. Vairāk kā 400 darbinieku šeit strādā  katru dienu, vidē, kura pilna ar labām idejām, “ražots Vācijā”. Vairāk kā 750 darbinieku realizē šīs idejas visā pasaulē.
    Kopš 2016. gada EMSA pieder Franču korporatīvajai grupai Groupe SEB, kura ir aktīva gandrīz 150 valstīs ar tādiem zīmoliem kā Krups, Rowenta, WMF un Tefal, kā globāla atsauce elektroierīcēm – ar 32000 darbiniekiem visā pasaulē.
skatīt  preci:  EMSA