Atkārtoti lietojama krāsu un netīrumu savākšanas lupatiņa

-25% Atkārtoti lietojama krāsu un netīrumu savākšanas lupatiņa

Ar speciālu vielu piesūcinātām salvetes frotē šķiedrām piemīt ārkārtīgi augsta uzsūktspēja, kas ļaus to izmantot līdz pat 30 mazgāšanas reizēm. Neskatoties uz rūpīgu veļas šķirošanu pēc krāsām, tā mēdz nokrāsoties. Jo katrā mazgāšanas reizē no veļas tiek izmazgātas krāsas un netīrumi, kas var atkāroti nosēsties uz audumiem. Tas liek krāsām izskatīties izbalējušām.

Auduma nokrāsošanās novēršana: Dr. Beckmann salvete krāsas un netīrumu uzņemšanai ātri uzņem no ūdens un uzreiz sasaista izskalotas krāsvielas, aizsargājot apģērbu, jo īpaši tekstilijas ar baltām daļām no nokrāsošanās.

Krāsas saglabāšana: tiek novērsta izskalotas krāsas uzklāšanās, kas liek krāsām izskatīties pelēcīgam, līdz ar to krāsas paliek spilgtākas ilgāku laiku.

Dažādas krāsas veļas mazgāšana kopā: krāsainu, tumšu un baltu veļu var mazgāt kopā. Nav nepieciešams sadalīt veļu pēc krāsām, kas aiztaupa mazgāšanas reižu daudzumu, laiku, enerģijas un ūdens patēriņu.

Lietošana:
1. Ielādējiet veļasmašīnu un pievienojiet mazgāšanas līdzekli kā parasti.
2. Ievietojiet Dr.Beckmann salveti krāsu un netīrumu uzņemšanai veļas mašīnā un ieslēdziet vēlamo mazgāšanas programmu.
3. Pēc mazgāšanas cikla vienkārši izkariniet salveti uz atvērtajām veļas mašīnas durvīm.
Slapju salveti var uzreiz izmantot nākamajai mazgāšanas reizei. Pēc vairākām mazgāšanas reizēm salvete kļūs pelēcīgāka att. tumšāka. Tas neietekmē tās krāsas un netīrumu uzsūkšanas spējas.
Pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, Dr. Beckmann atkārtoti lietojamā salvetē jau uzsūktās un sasaistītas krāsvielas un netīrumu daļiņas neietekmēs tekstilizstrādājumiem nākamajā mazgāšanas reizē.


Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Apskatīts: 2779
  • Ražotājs: Dr.Beckmann
  • Modelis: 182641
  • Pieejamība: Pieejams
  • 6.09€
  • 4.56€
  • Bez nodokļa: 3.77€